REGALIT
SYSTEMY MAGAZYNOWE
ul. Wicherkiewicza 23 N
30-389 Kraków
tel. +48 12 257 42 80
fax +48 12 257 42 81
tel. kom.
+48 602 250 136
+48 602 411 090
+48 728 981 093
biuro@regalit.pl
Już od ponad 15 lat firma REGALIT specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu biur, magazynów, salonów i warsztatów samochodowych, a także sklepów w wysokiej klasy meble, regały metalowe oraz inne akcesoria. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego dostarczamy tylko produkty trwałe i niezawodne. Dzięki profesjonalizmowi, rzetelności i terminowości zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. Jest to dla nas powód do dumy i jednocześnie motywacja do dalszej, ciężkiej pracy na rzecz rozwoju działalności. Mając na uwadze różnorodne potrzeby naszych Klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę handlową regałów metalowych, obejmującą między innymi: regały sklepowe i magazynowe: paletowe, półkowe, wspornikowe, antresole, regały półkowe wielopoziomowe, regały wysokiego składowania; regały biurowe: archiwalne stacjonarne i jezdne, szafy aktowe, szufladowe, na mapy, szafy BHP i inne meble socjalne, a także regały warsztatowe, w tym stoły warsztatowe oraz inne regały specjalistyczne: przesuwne, bądź na opony. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej różnorodności, wybiorą Państwo rozwiązania, optymalnie dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

 


Regały paletowe zwane także regałami wysokiego składowania przeznaczone są głównie do składowania towaru na paletach. Dzięki zastosowaniu wyposażenia dodatkowego na regałach tych istnieje możliwość składowania niemal każdego rodzaju ładunku. Nośność pary trawersów wynosi nawet do 4450 kg. Stabilny konstrukcyjnie produkt potwierdzony europejskimi certyfikatami, fachowe doradztwo techniczne, bezpłatny projekt i niezwykła dbałość o bezpieczeństwo Użytkowników to aspekty, dla których warto się z nami umówić na rozmowę! Zapraszamy!

Regały półkowe przeznaczone są do składowania drobnych ładunków niespaletyzowanych. Regały przeznaczone do obsługi ręcznej są wyposażone najczęściej w metalowe półki o nośności do 350 kg. Dzięki perforowanej ramie istnieje możliwość zmiany wysokości zawieszenia półek, dopasowując regał do stale zmieniających się potrzeb Użytkownika. Wyposażenie dodatkowe regałów półkowych rozszerza obszar zastosowania ich na wiele dziedzin gospodarki.

Regały wspornikowe (zwane również regałami dłużycowymi) to idealne rozwiązanie do składowania ciężkich towarów wielkoformatowych, typu: płyta, tarcica, stalowe pręty, blacha, itp. Regały dopasowywane są ściśle do rodzaju, wymiarów i ciężaru składowanego ładunku. W zależności od możliwości przestrzennych, regały mogą być jedno lub obustronne. Słupy regałów jednostronnych zawsze można przebudować na obustronne wymieniając tylko stopy.

Konstrukcje wielopoziomowe mają zastosowanie w magazynach o wysokości min. pięciu metrów. Budowane najczęściej na bazie regałów półkowych typu KLIPS, pozwalają na co najmniej dwukrotne zmniejszenie kosztów magazynowania. Konstrukcje wielopoziomowe są często stosowane także dla potrzeb wydzielenia powierzchni pod względem rodzajowym, np. magazynowanie na górze, kompletacja towaru na dole.

Wykorzystywane głównie w przemyśle spożywczym, hotelarskim i chemicznym. Regały ze stali nierdzewnej jako jedyne posiadają atest zezwalający na bezpośrednie składowanie produktów spożywczych. Produkowane ze stali nierdzewnej typu V2A (odpowiednik normy amerykańskiej AISI/STTM304). Każdy, nawet najdrobniejszy element regału wykonany jest ze stali nierdzewnej.

Wykonane na bazie regałów półkowych stoły warsztatowe oraz stoły do pakowania to uniwersalne rozwiązanie stosowane w warsztatach, działach produkcji i opakowań. Możliwość wyposażenia ich w dodatkowe szuflady, półki, ścianki perforowane, itp., pozwala zaadoptować je do funkcji biurek i stanowisk pracy, itp. dla szerokiej grupy pracowników.

Wygodne, a zarazem bezusterkowe składowanie opon nie powodujące ich odkształceń, lekkość ale też stabilność konstrukcji, łatwy i błyskawiczny montaż, to główne cechy oferowanych regałów na opony. Ich budowa opierająca się o system KLIPS, pozwala wszechstronnie podejść do tematu składowania opon oraz felg. Wysokość regału na opony może wynieść nawet 6 metrów, a także obejmować kilkupoziomową konstrukcję, maksymalnie wykorzystując kubaturę pomieszczenia.

Ustawowy obowiązek co najmniej kilkuletniego gromadzenia akt i dokumentów księgowych, pracowniczych i innych powoduje, że coraz częściej brakuje nam miejsca na ich składowanie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą biurowych regałów archiwalnych. Wygodny i solidny system archiwalnych regałów półkowych w systemie klips oraz tańsze i przy tym bezpieczne regały archiwalne skręcane „WR” pozwolą zaspokoić te potrzeby na wiele lat.

Regały przesuwne (regałami jezdne) to system regałów archiwalnych wykorzystujący maksymalnie kubaturę pomieszczenia. Tylko jeden korytarz roboczy dla wszystkich ciągów regałowych, a także bezawaryjność i łatwość obsługi regałów, sprawia, że coraz częściej nasi Klienci sięgają po tego typu rozwiązanie. Regały przesuwne są projektowane i produkowane na wymiar. Intensywność zabudowy regałowej wymaga odpowiednio nośnej posadzki.